AIR OPTIX HydraGlyde

AirOptix

AIR OPTIX HydraGlyde

SmartShield® Technology rada ultra plānu aizsargslāni, kas kā vairogs pasargā lecas virsmu no nsēdumu uzkrāšanās to valkāšanas laikā visa mēneša garumā.

Ekskluzīvais HydraGlyde® Moisture Matrix aptver lēcas virsmu, nodrošinot ilgstošu mitrumu un lēcas hidratāciju visas dienas garumā.

HydraGlyde® Moisture Matrix ir blokpolimēra tehnoloģija, kas īpaši radīta silikona hidrogēla kontaktlēcām. Tā nodrošina virsmas mitrināšanos pa dienu. Polioksietilēna un polioksibutilēna komponentes iespiežas lēcas virsmā, pārklājot to ar ilgnoturīgu mitrinošu apvalku. Rezultātā veidojas unikāla hidrofila barjera, kas samazina lēcas berzi pret acs audiem un palīdz uzturēt kontaktlēcas hidratāciju pa dienu lietošanas laikā. Šī pati tehnoloģija iekļauta Alcon premium klases kontaktlēcu kopšanas līdzekļos -FREE® Puremoist® and AO Sept® Plus with HydraGlyde®, kas paildzina komfortablas kontaktlēcu valkāšanas laiku. AIR OPTIX® plus HydraGlyde® kontaktlēcas ir pirmās un vienīgās kontaktlēcas ar šādu attīstītu mitruma uzturēšanas tehnoloģiju

https://www.airoptix.com/

Papildus resursi

Ieinteresēja produkts vai radās jautājums?

Sazinies ar mums 67382534, 67383030 vai uz e-pasta adresi optometry@opptica.lv