Opptica - Technology and passion in eyecare

OPPTICA ir optisko preču un medicīnisko instrumentu tirdzniecības un pakalpojumu nodaļas vairumtirdzniecība, kas kļuvusi par vienu no galvenajiem nozares dalībniekiem Baltijas valstīs.

OPPTICA saviem klientiem piedāvā labāko produktu un pakalpojumu portfeli par konkurētspējīgām cenām, nodrošinot unikālu pakalpojumu kvalitāti ar jaunākajām tehnoloģijām.

Misija

OPPTICA misija ir nodrošināt Baltijas un NVS valstu oftalmologus, optometristus un optiķus ar kvalitatīviem un profesionāliem medicīniskajiem instrumentiem, augstākā līmeņa garantijām un servisa apkalpošanu.

Vīzija

Oftalmologi, optometristi un optiķi izmanto jaunākās tehnoloģijas un mūsdienīgākās ierīces, lai palīdzētu iedzīvotājiem just labāko iespējamo redzes komfortu.

Vērtības

  • Optometrijas zināšanas un pieredze
  • Profesionalitāte katrā niansē
  • Inovācijas
  • Ātrums un precizitāte
  • Augstākā līmeņa klientu serviss

OPPTICA profesionālā un pieredzējusī servisa komanda sniedz pilna servisa pakalpojumus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un citās ES valstīs, sākot no pārdošanas un ieviešanas, nodrošinot apmācību, gan garantijas, gan pēcgarantijas servisu, kā arī veic remontdarbus.

Uzņēmuma dibinātāji un attīstītāji ir optikas un optometrijas mācību spēki no Latvijas Universitātes, kas ir vispāratzīts optikas pētniecības un apmācības līderis Eiropā. Uzņēmuma kopējais apgrozījums 2016.gadā sasniedza 16 miljonus Eur un tas atrodas starp 300 lielākajiem Latvijas nodokļu maksātājiem.

OC VISION ir oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs pasaulē zināmākajiem nozares zīmoliem Luxottica, Safilo, Alcon, Baush&Lomb, Essilor, Nikon, Kodak, Seiko u.c. Lasiet vairāk zīmolu sadaļā.

OPPTICA ietilpst OC VISION uzņēmumu grupā, kas ir lielākais acu aprūpes uzņēmums Baltijā. OC VISION nodrošina pieejamu un precīzu acu diagnostiku un redzes korekciju, nodarbinot kvalificētākos optometristus un izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kā arī sekojot jaunākajām modes tendencēm. OC VISION ir Latvijā reģistrēts vietēja kapitāla uzņēmums, kas nodarbina 500 cilvēkus Lietuvā un Latvijā. Uzņēmums dibināts 1991.gadā un tā galvenā mītne atrodas Rīgā. OC VISION uzņēmuma grupā ietilpst veikalu tīkli Vision Express Latvijā un Lietuvā, OptiO Latvijā un Lietuvā, Pasaules Optika Latvijā, veikals Lornete Latvijā, interneta veikals dr.Lensor Latvijā un Lietuvā, kā arī vairumtirgotājs Opptica Latvijā, Lietuvā un NVS valstīs.