CenterVue

Itāļu firmas „Centervue” ierīce EIDON ir inovatīva profesionāla acs tīklenes kamera, kas pirmā pasaulē pielieto baltās konfokālās gaismas metodi, kā rezultātā tiek iegūts izcilas kvalitates attēls.

Tīklenes attēlu uzņemšanā tiek izmantota konfokālā baltās gaismas LED. Salīdzinājumā ar Skanējošo lāzeru (SLO) konfokālai gaismai ir tās pašas īpašības – attēla iegūšana pie šauras zīlītes, plašs redzes lauks, perfekta attēla kvalitāte, augsta attēla kvalitāte katarakta gadījumā. Priekšrocība ko dod dabīgā gaisma ir dabīgās krāsas, kur SLO gadījumā ir vai nu melnbalts attēls vai pseidokrāsas.

Papildus infrasarkanās gaismas pielietojums ļauj reālā laikā fokusēt kameru, rezultatā iegūstot augstvērtīgu attēlu jebkurā tīklenes vietā pēc ārsta izvēles un nepieciešamības, kā arī sniedzot informāciju par dziļākiem tīklenes slāņiem (choroid).

Neinvazīvā zilās gaismas Fundusa autofluoriscence (FAF) ļauj padziļināti izpētīt tīklenes pigmenta epitēlija slāni, attēlojot pat mazākās tīklenes pataloģijas un iegūstot papildus informāciju par ar vecumu saistītu makulas deģenerāciju, distrofiju, pigmentozo retinītu, tīklenes atslāņošanos utt.

Papildus resursi

Ieinteresēja produkts vai radās jautājums?

Sazinies ar mums 6011632, 29553325 vai uz e-pasta adresi instruments@opptica.eu