Essilor Crizal Prevencia

Pēc pētījuma programmas, kas veikta sadarbībā ar Vision institūtu Francijā, Crizal ® Prevencia ® ir profilaktisko lēcu kategorijā, kas nodrošina selektīvu aizsardzību pret zili violetās gaismas kaitīgo ietekmi.

UV un zilganvioletā gaisma ir sastopama visur: saulē ārpus telpām un iekštelpās ar mākslīgo gaismu un elektroniskajās ierīcēs, piemēram, mobilo tālruņos, planšetdatoros un klēpjdatoros. Tā kā lielākā daļa cilvēku ir pakļauti kaitīgajai gaismai savās ikdienas darbībās, Crizal ® Prevencia ® mērķis ir piedāvāt risinājumu, lai uzlabotu acu aizsardzību.

Crizal ® Prevencia ® ir pirmā profilaktiskā lēca, kas piedāvā selektīvu aizsardzību no zili-violetās gaismas un UV stariem. Tās mērķis ir aizsargāt valkātāju acis no kaitīgas gaismas ikdienā.

Crizal ® Prevencia ® lēcas ir vairāku gadu pētījuma rezultāts sadarbībā ar Vision institūtu Parīzē, Francijā. Apkopojot zināšanas šūnu bioloģijas, fizikas un fotometrijas jomās, šis pētījums ļāva noteikt precīzu gaismas viļņu garumu spektru, kas ir kaitīgs tīklenes šūnām. Pamatojoties uz šo atklājumu, tika izstrādātas pirmās dzidrās lēcas, kas selektīvi filtrē zili-violeto gaismu un palīdz novērst tās kaitīgo ietekmi uz aci.

Crizal ® Prevencia ® lēcas selektīvi filtrē kaitīgo zili violeto gaismu *.
* līdz 25% no identificētās zilās gaisma

Papildus resursi

Ieinteresēja produkts vai radās jautājums?

Sazinies ar mums 67382534, 67383030 vai uz e-pasta adresi optometry@opptica.lv